Twoje zadania:

  • eksploracja, analiza, gromadzenie i etykietowanie danych – wsparcie  jednego z naszych zespołów pracującego nad  rozwiązaniami big data i machine learning
  • Dołącz do nas jeśli:

    • masz doświadczenie na podobnym stanowisku
    • posiadasz umiejętności analitycznego myślenia
    • jesteś dokładny i sumienny
    • dbasz o wysoką jakość wykonywanej pracy
    • potrafisz analizować i zbierać dane z publicznie dostępnych źródeł
    • masz już doświadczenie w używaniu Sage Maker Ground Truth
    • umiesz posługiwać się językiem angielskim lub niemieckim na poziomie C1

    Jeśli dołączysz do nas, oferujemy Tobie:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub jeśli wolisz w innej formie
    • możliwości rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • udział w projektach w międzynarodowym środowisku
    • dostęp do najnowszych technologii
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • elastyczny czas pracy
    • kursy językowe
    • pakiet sportowo-rekreacyjny
    • prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia na członków rodziny
    • miłą atmosferę pracy w przyjaznym i nowoczesnym otoczeniu

    W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie zawartych w ofercie pracy danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji prosimy
    o dopisanie klauzuli (informujemy, że wyrażona zgoda może być w każdej chwili odwołana):

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez BTC Software Systems Sp. z o.o. z siedzibą
    w Poznaniu (60-166) ul. Grunwaldzka 184, zwaną dalej „Administratorem” dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora.