MS Dynamics 365 Developer / Programista CRM

Twoje zadania:

  • analiza wymagań biznesowych i proponowanie rozwiązań.
  • projektowanie, rozwój oraz wdrażanie i utrzymanie MS Dynamics 365 CRM.
  • implementacja interfejsów dla rozwiązań satelitarnych.

Dołącz do nas jeśli:

  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku programisty MS Dynamics 365.
  • praktyczna i funkcjonalna znajomość systemu MS Dynamics 365 CRM Sales.
  • bardzo dobra znajomość NET, C#, JavaScript.
  • mile widziana znajomość Power Automate.
  • wymagana znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Cechy osobowości:

  • zdolności analityczne.
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole.
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.

Jeśli dołączysz do nas, oferujemy Tobie:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub jeśli wolisz w innej formie.
  • możliwości rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • udział w projektach w międzynarodowym środowisku.
  • dostęp do najnowszych technologii.
  • elastyczny czas pracy.
  • kursy językowe.
  • pakiet sportowo-rekreacyjny.
  • prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia na członków rodziny.
  • miłą atmosferę pracy w przyjaznym i nowoczesnym otoczeniu.

W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie zawartych w ofercie pracy danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji prosimy
o dopisanie klauzuli (informujemy, że wyrażona zgoda może być w każdej chwili odwołana):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez BTC Software Systems Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-166) ul. Grunwaldzka 184, zwaną dalej „Administratorem” dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora.